ویدیوها

معرفی برند

BioClin
پایه و اساس هر چیزی شور و شوق و اطلاعات است. سلامت پوست هم از این قاعده مستثنا نمی باشد. کمپانی بیوکلین برگرفته از عشق بی کرانش به طبیعت و بیش از هفتاد سال تحقیقات در حوزه پوست، از آغاز تاسیس خود با رویکردی متفاوت که شامل همکاری موثر بین فناوری و طبیعت می باشد، شروع به کار کرده است. برند بیوکلین یک برند برجسته از کشور ایتالیا مفتخر است به ارائه یک روش جدید به نام Phytophilosophy که مخفف کلمات شور و شوق، تحقیق و شیوه منحصر به فرد مراقبت از پوست و مو می باشد.
علم طبیعی در برند بیوکلین
در آزمایشگاه های تحقیقاتی کمپانی بیوکلین طبیعت با علم و فناوری های پیشرفته همگام شده تا بهترین شرایط را به ارمغان بیاورند. در حقیقت یک همکاری همه جانبه ای بین متخصصین پوست با سایر کارشناسان در زمینه فیزیولوژی، بیوشیمی و گیاه شناسی در زمینه تحقیقات و توسعه وجود دارد.
تمامی اقلام این برند با توجه به ساختار پوست و مو و به منظور حل مشکلات این حوزه بر پایه گیاهی تهیه شده اند.د نظارت دقیقی بر روی کلیه محصولات از لحظه ورود تمامی مواد به آزمایشگاه وجود دارد. تا بدینوسیله از کیفیت بی نظیر آنها اطمینان حاصل گردد.
به این ترتیب خواص هر گیاه در نهایت خلوص استخراج شده و شایان به ذکر است که در طی مراحل آزمایشگاهی اثرگذاری آنها حتی بیشتر هم خواهد شد.
در آزمایشگاه های بیوکلین با به کارگیری تکنیک های علمی مدرن در صدد یافتن راه حل های هدفمند برای حل هر گونه مشکل پوستی با اصول فعال طبیعی هستند. بسته بندی محصولات بیوکلین بر اساس حفظ و نگهداری فرمول ها طراحی شده است.
در مجموع به منظور دستیابی به لوازم آرایش با کیفیت و دلپذیر، در این کمپانی اصول فعال موجود در فرمول ها با حساسیت بالایی انتخاب می شوند.
X