ویدیوها

معرفی برند

Bionike
کمپانی ICIM International , یک کمپانی ایتالیی است که در سال 1930 به عنوان یک کمپانی دارویی-بهداشتی تاسیس گردید.
امروز این کمپانی بیش از هر زمان دیگر در ایتالیا و دیگر نقاط دنیا از طریق برند خود شهرت و محبوبیت کسب کرده است.
این برند توسط لوریس آگوستینینی , داروساز و کار آفرینی فوق العاده , به دنیا معرفی شد و او در دهه 60 به این نکته واقف شد که محصولات بهداشتی چقدر می توانند برای متخصصان پوست مفید واقع شوند.
در آن زمان تعداد متخصصین پوستی که بتوانند در مورد محصولات آرایشی و بهداشتی اظهار نظر کننده , زیاد نبود , اما نقش فلزات سنگین در افزایش خطر آلرژی ها شناخته شده بود.
وقتی در سال های 80 نیاز و لزوم وجود راه حلی برای این مشکل مطرح گردید , ما با همکاری دانشگاه میلان روشی برای یافتن حتی کوچکترین ذرات نیکل موجود در این دسته از محصولات ابداع کردیم.
این روش به ما این امکان را ارزانی داشت که محصولات آرایشی - بهداشتی تولید کنیم که "تست نیکل" شده بودند , بدین معنی که حتی برای حساس ترین پوست ها هم قابل استفاده باشد , بنابر این این کمپانی اولین کمپانی می باشد که به درمان پوست های حساس و آلرژیک توجه ویژه نشان داده و در این زمینه فرمولاسیون خود را تکمیل نمودیم و اکنون محصولات بسیار با "فلسفه عاری از آلرژی" تولید می کنیم , فلسف ای که محصولات ما را عاری از نگه دارنده ها , اسانس های خوش بو وگلوتن نموده و همچنین تمامی این محصولات تست نیکل را گذرانده اند
امروز ما یکی از 4 کمپانی برتر ایتالیا در زمینه فروش محصولات در داروخانه هستیم که بیشترین رشد را در طول 5 سال گذشته داشته ایم.
این مهم ما را در ورود به بازار های جهانی در سراسر دنیا ترغیب کرد و اکنون محصولات BioNike در بسیاری از نقاط جهان محبوب و موجود است.
تاریخچه ما با نو آوری , تحقیقات علمی و کیفیت برتر محصولاتمان عجین است , ما همواره به دنبال بهترین محصولات هستیم

محصولات

X