ویدیوها

معرفی برند

Neoliss
نئولیس محصول شرکت Codexial می باشد
شرکت کدکسیال
متخصص در پوست و زیبایی ، پیشرو در نوآوری محصولات موثر و سازگار با پوست از طریق بررسی های دقیق فارماکولوژی یا همان علم داروشناسی است این کمپانی توسط دکتر Pierre Treffel بنیان گذاری شده است که داروساز و محقق در زمینه پوست و زیست شناسی پوست می باشد .
محتوای دارویی تمرکز بر پوست زیبایی و تولیدات مختص مصرف حرفه ای از طریق همکاری نزدیک با متخصصین پوست فرانسوی این شرکت می باشد .
محصولات این شرکت با تولیدات انحصاری با تمرکز بر تحمل بالای پوستی ، تاثیر بالا در کنار حداقل تحریک پوستی شناخته شده است
کمپانی دارویی و بزرگترین تولید کننده مواد اولیه داروهای ترکیبی داروخانه ها در فرانسه می باشد که سالهاست در زمینه درمان بیماری ها فعالیت دارد. محصولات این کمپانی فرانسوی با سه برند Effasun,Neoliss و Codexial به بازار عرضه شده است.
از حیث دارویی بودن این کمپانی تمامی محصولات طبق استانداردهای دارویی ساخته شده و تمامی مواد موثره ها از درصد خلوص بسیار بالا برخوردارند.
ترکیبات حاوی آلفا هیدروکسی اسیدها ( AHA )برند Neoliss (نئولیس)، در اشکال مختلفی مانند کرم، ژل و لوسیون به کار می روند که بسته به نوع پوست مصرف کننده، انتخاب می شوند . برند نئولیس ، تولید شرکت دارویی CODEXIAL در فرانسه می باشد که گلایکولیک اسید با درصدهای مختلف از 5% تا 25% می باشد.از حیث دارویی بودن کمپانی سازنده، تمامی استاندردهای رعایت شده ، دارویی بوده و مواد موثره ها از درصد خلوص بسیار بالایی برخوردار هستند.
X