ویدیوها

معرفی برند

Nandel
Nandel چیست؟
کلمه Nandel از ترکیب هوشمندانه دو لغت Nano + Delivery به دست آمده است و به کاربرد فناوری نانو در ساخت محصولات این برند نوپا اشاره می کند.
محصولات "ناندل"، همگی در Cosimalab فرانسه فرموله و تولید می شوند. لابراتواری سرشناس و معتبر که خود و مدیریت آن، دریافت چندین جایزه اسکار در سالهای 2004، 2008 و... را در کارنامه افتخارات خود دارند.
هرکدام از محصولات "ناندل"، حاوی یک یا چند ترکیب موثر نانو است. استفاده از نانوتکنولوژی در صنعت آرایشی- بهداشتی مزایای ویژه ای را برای محصولات فراهم می آورد.
که به اختصار عبارتند از:
- ظاهر و حس (Texture) بهتر محصول
- قابلیت جذب بهتر و بیشتر
- افزایش اثرگذاری
- کاهش عوارض جانبی
- کاهش قیمت در مقیاس (به صرفه بودن)
طراحی فرمولاسیون محصولات ناندل، گرچه در مهد تولید محصولات آرایشی- بهداشتی دنیا اتفاق افتاده است، اما در آن به طور چشمگیری به شرایط آب و هوایی و ژنتیکی، نوع و نیاز پوست و موی منطقه خاورمیانه و شاخ آفریقا، توجه شده است.
به جز موارد فوق، در طراحی و ساخت محصولات ناندل، نکات و مزایای ویژه دیگری نیز وجود دارد که محصولات این برند را از سایر محصولات مشابه متمایز می کند.
از جمله:
- عاری بودن محصولات از ترکیبات شیمیایی نگهدارنده
- نوآوری در فرمولاسیون
- نوآوری در بسته بندی، مانند:
✓ استفاده از پمپ های وکیوم، یکطرفه شدن محصولات (عدم مواجهه با هوا) و در نتیجه اثرات بهداشتی همچون جلوگیری از آلودگی های میکروبی Packaging (بسته بندی) زیبا و درعین حال کاربردی و ایمن
✓ اپلیکاتور اختصاصی و کم نظیر محصول دورچشم
✓ و...
Nandel، با نگاهی بر هرآنچه برای پزشکان و مصرف کنندگان ایرانی اهمیت دارد، با شعار Innovative Care و با به کارگیری نوآوری و خلاقیت در تمام ارکان طراحی، فرمولاسیون و ساخت محصولات خود، اکنون با افتخار در دسترس شماست.
X