ویدیوها

معرفی برند

Rilastil
برند ریلاستیل یک نام تجاری و تاریخی است که غنی از ارزش های متمایز است که باید بیش از هر زمانی مورد ارزیابی و دقت قرار گیرد و به طور استراتژیک با توجه خاص به ارتباطات سازماندهی شود.
برند ریلاستیل برندی محبوب و ایتالیایی است که در حال حاضر دفاتر و نمایندگی هایی معتبر در سرتا سر دنیا داشته و محصولاتش به خوبی گوی رقابت را در عرصه های جهانی ربوده است.
تحقیقات فارماکولوژیک، اثربخشی، اعتماد و ایمنی همیشه مقادیر معتبر و متمایز برند ریلاستیل بوده است. مهم است که این ارزش ها را در یک راه جدید و به یاد ماندنی در ارتباط با احترام به اعتبار آنها اهمیت دهیم.
نام تجاری برند ریلاستیل که توسط Ganassini طراحی شده است، در طی 70 سال سابقه رسمی خود در شهر میلان ایتالیا، ثابت کرده است که در عرصه اثر بخشی و جوان سازی پوست نسبت به تمام مشتریان خود متعهد بوده و توانسته اعتماد به نفس و حوانی را به مشتریان خود بازگرداند.
برند ریلاستیل محصولات کامل پوست را در حوزه های ضد آفتاب ها، کرم های دور چشم، کرم های ضد لک و… در بازار عرضه داشته است.
تحقیق و نوآوری مداوم و ورود به بازارهای بین المللی جدید و فرمول بندی محصولات جدید با مواد تشکیل دهنده نادر و ارزشمند، نتیجه ای لذت بخش را با استفاده از محصولات این برند، به وجود می آورد.
رشد برنامه تولیدی و تجاری آینده برند ریلاستیل شامل محصولات برای مراقبت از پوست و بدن همراه با محصولات بهداشتی، ضد عفونی و حفاظت پوست است. برای حفظ یک مجموعه مدرن و رقابتی، شرکت سالانه بخش بزرگی از دارایی های خود را در فعالیت تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند.
تکامل این شرکت در حال حاضر هماهنگ با هر مصرف کننده امروز است، بیش از هر زمان دیگری از آنچه که آنها می خواهند آگاهی دارند.

محصولات

X